Duży wybór propozycji tabletów – jakim sposobem sobie z tym poradzić?

Rynek elektroniki rozwija się bardzo dynamicznie. Co kilka miesięcy pojawiają się nowe sprzęty, a producenci prześcigają się w nowinkach technicznych które mają zachęcić konsumentów do zakupu właśnie ich produktów. Zmieniły się również preferencje jeśli chodzi o wielkość ekranu. Do niedawna najbardziej popularne były tablety 7 i 10 calowe, ale teraz coraz częściej spotyka się inne wielkości, przykładowo 8 lub 9 cali. Dla przykładu firma lenovo ma w swojej ofercie oba najbardziej popularne rozmiary tabletów.

Continue reading „Duży wybór propozycji tabletów – jakim sposobem sobie z tym poradzić?”

Na jakie rozwiązania stawiają w XXI wieku najbardziej cenieni producenci komputerów

Komputery już od ładnych paręnastu lat nie kojarzą się Polakom z towarem luksusowym. Laptopy i tablety to sprzęty, z których korzystamy właściwie każdego dnia, a posiadanie tego rodzaju elektronicznych maszyn jest niemal obowiązkiem. Tak rolnicy prowadzący małe gospodarstwo, jak i nastoletni studenci pierwszego roku prawa muszą mieć zagwarantowany dostęp do choćby niezaawansowanego technologicznie komputera – w końcu nie każdy konsument zarabia wielkie pieniądze, o czym oczywiście powinni pamiętać producenci, jeżeli chcą, żeby wytwarzany przez nich sprzęt dość szybko znajdował nowy dom.

Continue reading „Na jakie rozwiązania stawiają w XXI wieku najbardziej cenieni producenci komputerów”

Który tablet kupić?

Na tabletowym rynku jest bardzo duża konkurencja. Prym wiedzie kilku największych producentów, którzy oferują produkty najlepsze jakościowo, ale też odpowiednio kosztujące. Wiele mniej popularnych firm z większym lub mniejszym powodzeniem chcą trochę urwać z tego ogromnego tortu, i w wielu przypadkach udaje im się zaoferować niedrogie a przy tym porządne tablety, które kosztują dużo mniej niż wyroby markowe. Jako przykład można tu podać Tablet Overmax Solution 10 II 3G (OV-Solution10 II).

Continue reading „Który tablet kupić?”