W jaki sposób może zorganizować się pracująca pani domu?

Perfekcyjna pani domu ma własne przetestowane sposoby na uporanie się z powszednim nieporządkiem. Każdy wie, że nie sposób posprzątać, cała komplikacja polega na tym, aby zrobić to dobrze oraz utrzymać schludność na długo.
Mnóstwo ludzi ma problemy z organizacją w toku chędożenia oraz doborem odpowiednich specyfików, na szczęście możesz temu zaradzić.

jak wyjąć szufladę z pralki
sprzęt - odzwierciedlenie

Autor: Marcin Polak
Źródło: http://www.flickr.com

Poniżej przedstawiam nieco sprytnych pomysłów jak też podejść, jakie na pewno przydadzą się na co dzień wszystkim. Usuń kamień ze słuchawki prysznicowej. Wlej do plastikowego woreczka ocet, narzuć go na słuchawkę prysznicową, przywiąż gumką recepturką po czym zostaw na całą noc. Następnego dnia prysznic będzie porządny – i to bez ogromnego nakładu roboty. Jak oczyścić robot kuchenny – więcej pomocy? Tu także możesz użyć wody z octem względnie sodą . Spadł ci gdzieś na podłogę kolczyk, klamra bądź jakikolwiek inny drobny obiekt i nie możesz go znaleźć? Narzuć na rurę od elektroluksu rajtuzy, zabezpiecz je gumką recepturką i nałóż końcówkę. Teraz normalnie odkurz posadzkę, ściągnij końcówkę po czym wybierz z drobnych śmieci swoją zgubę.
Nałóż grubą gumkę recepturkę na otwartą puchę z farbą. Usuwaj nadmiar farbki z pędzla przez pocieranie go o gumkę – w ów sposób utrzymasz brzegi puszki w czystości. Wykorzystaj zwisający organizer na obuwie do przechowywania środków czystości. Organizer powieś wysoko na drzwiach szafy by utrzymać środki czystości z dala od dzieci i ażeby zaoszczędzić dużą ilość miejsca.
Pomaluj klucze różnymi zabarwieniami lakierów do paznokci ażeby łatwiej je rozróżniać. Nie wyrzucaj instrukcji od sprzętów AGD/RTV. Dowiesz się z nich na przykład jak wyjąć szufladę z pralki – więcej o tym jak wyjąć szufladę z pralki.