Czy praca w chmurze jest dzisiaj techniką wartą wdrożenia w naszej firmie?

Znaczenie rozwiązań cyfrowych w naszych firmach jest dzisiaj wyjątkowo duże. Wiele firm nie wyobraża sobie poprawnego funkcjonowania bez fachowego oprogramowania komputerowego. W tym miejscu wskazane jest także zauważyć, że jego fabrykanci z dnia na dzień prześcigają się w wytwarzaniu nam różnych technologii, które możemy bez kłopotu zaimplementować w naszej jednostce.

Continue reading „Czy praca w chmurze jest dzisiaj techniką wartą wdrożenia w naszej firmie?”

Pozytywne i negatywne strony wirtualizacji

Teraz technologia oraz związane z nią gałęzie nauki i pracy stały się niezwykle rozwinięte. Niemal każdego dnia odnotować możemy następny postęp w tej dziedzinie, który jest w stanie polepszyć nasze życie. Co ciekawe znaczna liczba osób spośród nas na ogół nie spostrzega jak bardzo przeróżne wynalazki ułatwiły nam funkcjonowanie i jak dużo czasu jesteśmy w stanie przy ich pomocy zaoszczędzić.

Continue reading „Pozytywne i negatywne strony wirtualizacji”

Najlepsi dostawcy serwerów na rynku rodzimym

Dziś liczy się szybki przepływ danych, co zapewnia sprawnie działająca sieć. Dzięki sporym funkcjom sieciowym jesteśmy w stanie zrobić więcej oraz szybciej. Producent podzespołów i akcesoriów od sieci 3Com zaoferować gwarantuje już dzisiaj najwyższej jakości modemy, które służyć będą użytkownikom przez wiele lat.

Continue reading „Najlepsi dostawcy serwerów na rynku rodzimym”

Czym jest serwer VPS oraz co wskazane jest wiedzieć w tematyce usług loadbalancer?

Serwer VPS to niezmiernie praktyczny oraz uniwersalny wirtualny serwer, jaki cechuje się dużym zaawansowaniem. Ta nowomodna technologia zezwala na kompletne wykorzystanie sposobności serwera dedykowanego, dodatkowo nie wymaga tak dużych zasobów, jak on. Dzięki nowoczesnej technologii VPS realne jest utworzenie wielu różnorodnych maszyn wirtualnych w obrębie jednej fizycznej maszyny. Oczywiście są one od siebie odgrodzone.

Continue reading „Czym jest serwer VPS oraz co wskazane jest wiedzieć w tematyce usług loadbalancer?”