Nowoczesny dron Inspire 1 i jego atuty

Na nowoczesnym rynku pojawia się coraz więcej dronów, jakie wykorzystywane są na dużą skalę. Drony pozwalają na robienie zdjęć oraz filmowanie z powietrza, co daje istotnie niesamowite oraz niepowtarzalne efekty.

dron, technologia

Autor: Peter Linehan
Źródło: http://www.flickr.com
Bez wątpienia jednym z lepszych dronów jest nowomodny dron Inspire 1, jaki posiada niezwykle poszerzone zaplecze techniczne. Dron Inspire 1 ma takie funkcje, jak automatyczne lądowanie oraz startowanie, GPS czy też stabilizacja lotu. Specjalną nowością jest też wbudowana kamera, która jest w stanie zarejestrować obrazy w rozdzielczości 4K. Dron DJI Inspire 1 jest w stanie obrócić kamerę o 360 stopni, dzięki mechanicznemu podwoziu, jakie chowa się automatycznie po starcie. Jego parametry są istotnie niezmiernie odpowiednie, wobec tego decydując się na ten nowomodny dron, powinniśmy liczyć się z niemałą ceną- sprawdź ceny: /.

Ogromnie dobre drony wysokiej jakości proponuje też firma 3d Robotics. Firma oferuje profesjonalne drony przeznaczone do filmowania z powietrza, z których entuzjastycznie korzystają eksperci. W ofercie 3d Robotics znajduje się między innymi dron 3DR SOLO- oferta dostępna tutaj: , który posiada wyborne parametry. Może on pracować do 25 minut, zaś system zarządzania energią zawsze nadzoruje zużycie baterii. Dzięki temu wiemy, gdy bateria jest już na wyczerpaniu i kiedy trzeba bez uszczerbku podejść do lądowania.

widok z kamery drona

Autor: Diriye Amey
Źródło: http://www.flickr.com
Zarówno drony firmy DJI, jak także 3d Robotics zrealizują oczekiwania ludzi, które szukają fachowych dronów do filmowania z powietrza, niekoniecznie tanich. Cena za drony tych marek do małych nie przylega, chociaż z pewnością ich niezwykła funkcjonalność, odporność oraz wyśmienita jakość są warte takiej ceny. Drony te zdołamy teraz uzyskać w wielu sklepach online, rzecz jasna należałoby zdobywać drony z wiarygodnych źródeł. Wtedy będziemy mieć pełne przekonanie, że jest to oryginalny sprzęt od najlepszych producentów. Przed kupnem powinno również poznać się z dokładnymi parametrami pojedynczych rodzajów i wybrać taki, który będzie pasować nam najbardziej.