Elektroniczny papieros, co to takiego

Zamierzasz rzucić lub wyraźnie ograniczyć palenie? Proponujemy więc zastanowić się nad zastosowaniem epapierosa. To elektroniczne urządzenie, przypominające z wyglądu prawdziwego papierosa. Epapierosy podają minimalne ilości nikotyny, mimo to zdecydowanie nie są tak zgubne jak tradycyjne papierosy.

Co istotne w dzisiejszych czasach, stosowanie e-papierosów jest bardziej ekonomiczne. Cena epapierosa może wydawać się wysoka, to prawda – jednak należy myśleć o tym co będzie w przyszłości – epapieros jest przecież tańszy w użytkowaniu niż palenie normalnych papierosów. Inwestycja zwróci się więc w najbliższym czasie i wtedy zaczniemy jedynie oszczędzać zaś zaoszczędzone fundusze przeznaczać na przyjemności. Potrzebny nam jest tylko e-liquid (porównaj na zasadzie są dwa „kryteria”, które powinniśmy wziąć pod uwagę przy wyborze liquidu do elektronicznego papierosa. Pierwszym jest jego smak, drugim stężenie nikotyny. Plusem palenia e-papierosa jest to, że jego właściciele sami są w stanie wybrać odpowiadające stężenie nikotyny. Tak jak w przypadku tradycyjnych papierosów kupić możemy płyny mocne, średnie oraz te najsłabsze. Co interesujące, walorów smakowych i zapachowych nadają płynom rożnego rodzaju aromaty. Istnieje możliwość dodania do liquidu ulubionego smaku. Na rynku dostępne są aromaty o smaku kawy, gumy do żucia czy truskawkowe. Każdy palący sam napełnia swojego papierosa i ma możliwość wyboru smaku oraz stężenia nikotyny.

Pełna oferta sklepu w epapierosami

Źródło: sklep.poltiko.pl

Zalety e-papierosa? Przede wszystkim brak wydzielania substancji rakotwórczych i możliwość palenia w towarzystwie, gdyż dym jest bezbarwny i ma ledwo wyczuwalny zapach w zależności od liquidu. Nasze zęby i paznokcie nie ulegają żółknięciu, zaś oddech pozostaje świeży na długi czas.

Epapierosy to stosunkowo nowy produkt w naszym kraju – na zachodzie jest on bardzo popularny. Wadą dla części osób może być z pewnością koszt zakupu dobrego e-papierosa. Jednak inwestycja wraz z biegnącym czasem zwraca się, albowiem nie kupujemy tradycyjnych papierosów, których cena z roku na rok wzrasta. Z tego względu warto zainwestować w dobry jakościowo elektroniczny papieros.